Η Top Records © ανακοινώνει τους 3 μεγάλους νικητές του μουσικού διαγωνισμού που έχει πραγματοποιηθεί τον Ιανουάριο. Μέσα από εκατοντάδες συμμετοχές οι 3 πρώτες που έχουν ξεχωρίσει σύμφωνα με την ομάδα παραγωγής αλλά και την ψηφοφορία του κόσμου είναι οι παρακάτω :
1) Αντώνης Ρήγας - Τίποτα Εσύ
2) Αννιτα Κωστιδου - Μίσησε Με
Ευχόμαστε και στους 3 τραγουδιστές αλλά και σε όλους όσους συμμετείχαν καλή συνέχεια στο μουσικό τους ταξίδι.
![▶️](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/25b6_fe0f/72.png)
![▶️](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/25b6_fe0f/72.png)
![▶️](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/25b6_fe0f/72.png)
Καλή ακρόαση.
Με εκτίμηση,
Top Records ©
SOCIAL MEDIA :
![🔺](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/1f53a/72.png)
Facebook :
![🔺](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/1f53a/72.png)
![🔺](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/1f53a/72.png)
![🔺](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/14.0/1f53a/72.png)
0 Σχόλια