Ο Σπύρος Γραμμένος στην Τεχνόπολη στο Γκάζι
Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου
"Η Τελευταία Συναυλία"
Όσοι έρθουν στην συναυλία, μπορούν να φέρουν όσα σας γράφουμε παρακάτω. Ο «Άλλος άνθρωπος» (Κοινωνική κουζίνα – Δωρεάν φαγητό για όλους) θα είναι μαζί μας να συλλέξει τις προσφορές σας.
(Καθαριστικά, φτυάρια, σκούπες συρμάτινες, σακούλες για μπάζα, πιεστικά νερού, φαράσια, κριθαράκι, πελτέδες, ελαιόλαδο, πένες, ρύζι, φακές, φασόλια, ρεβίθια, ψωμί του τοστ, τυρί, γαλοπούλα, ζαμπόν, καφέδες τύπου νες, ζάχαρη, γάλατα)
Ακολουθεί το δελτίο τύπου της συναυλίας: εδώ
0 Σχόλια